login / email:
hasło:
zapomniałem hasła
zarejestruj się
Logowanie
Logowanie
LKS Dobrocin - strona nieoficjalna
Wyniki ostatniej kolejki:
LKS Gilów - LKS Dobrocin
2:2
S.T.E.P. TąpadłaWiry - Zgoda Grodziszcze
6:0
Orzeł Przerzeczyn Zdrój - Kłos Lutomia
2:3
Pauza II - Płomień Sokolniki
LKS Bystrzyca Górna - Pauza
Sparta Oleszna - Flamenco Zebrzydów
2:4
Błękitni Owiesno - LKS Mościsko
7:0
Menu główne
Strona główna
Aktualności
O klubie
Kontakt
Zarząd
SENIORZY
Terminarz
Tabela
DZIECI -ORLIK 2014.
Galeria
Zespoły Ligowe
LKS Dąb Mościsko
Orzeł Przerzeczyn Zdrój
LKS Gilowianka Gilów
Ślężanka Tąpadła
Kłos Lutomia
Zgoda Grodziszcze
Statystyki drużyny
Czas gry
Najlepsi strzelcy
Emil Paśko
18 bramek
Przemysław Klimek
8 bramek
Ryszard Urbaniak
7 bramek
Przemysław Klimek
2
Krzysztof Skorupa
2
Sebastian Śpiewak
2
Emil Paśko
18 pkt (
18 B + 0 A
)
Przemysław Klimek
8 pkt (
8 B + 0 A
)
Grzegorz Kądzioła
7 pkt (
7 B + 0 A
)
Grzegorz Kądzioła
1170 minut
Mariusz Kerger
1080 minut
Krzysztof Skorupa
1015 minut
Wyniki
Ostatnia kolejka 16
LKS Gilów
2:2
LKS Dobrocin
S.T.E.P. TąpadłaWiry
6:0
Zgoda Grodziszcze
Orzeł Przerzeczyn Zdrój
2:3
Kłos Lutomia
Pauza II
Płomień Sokolniki
LKS Bystrzyca Górna
Pauza
Sparta Oleszna
2:4
Flamenco Zebrzydów
Błękitni Owiesno
7:0
LKS Mościsko
Kadra » Szczegóły
« wróć
Ryszard Urbaniak
Pozycja na boisku:
napastnik
Statystyki rozegranych spotkań
Spotkanie
Typ
Czas
Oc.
K.
Br.
As.
Z.M.
Kartki
LKS Dobrocin - Orzeł Przerzeczyn Zdrój
L
25'
0
-
-
-
S.T.E.P. TąpadłaWiry - LKS Dobrocin
L
46'
0
-
-
-
LKS Dobrocin - LKS Gilów
L
30'
0
-
-
-
LKS Dobrocin - Zgoda Grodziszcze
L
44'
0
-
-
-
Kłos Lutomia - LKS Dobrocin
L
50'
0
-
-
-
-
LKS Dobrocin - Płomień Sokolniki
L
30'
0
-
-
-
-
LKS Dobrocin - Błękitni Owiesno
L
35'
0
-
-
-
-
Sparta Oleszna - LKS Dobrocin
L
40'
0
-
-
-
-
LKS Dobrocin - S.T.E.P. TąpadłaWiry
L
75'
0
-
-
-
LKS Gilów - LKS Dobrocin
L
44'
0
-
-
-
Podsumowanie
419'
0
7
0
0
0
0
Najbliższe spotkanie
W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.
Reklama
Buttony
Tabela ligowa
B-klasa » Świdnica II
1.
Kłos Lutomia
30
2.
LKS Dobrocin
28
3.
Błękitni Owiesno
25
4.
S.T.E.P. TąpadłaWiry
23
5.
Flamenco Zebrzydów
20
6.
LKS Gilów
20
7.
Płomień Sokolniki
19
8.
LKS Bystrzyca Górna
16
9.
Orzeł Przerzeczyn Zdrój
16
10.
Zgoda Grodziszcze
9
11.
LKS Mościsko
6
12.
Sparta Oleszna
3
13.
Pauza
0
14.
Pauza II
0